Seaside at Dubai Island by Prestige One oferuje apartamenty z 2 i 3 sypialniami, które łączą w sobie doskonałą lokalizację, nadmorską spokojność i udogodnienia godne hotelu, zaprojektowane w celu wzniesienia codzienności na wyższy poziom. Zanurz się w pulsującej energii Dubaju, mieszkając w prestiżowej społeczności Dubai Islands.
Oczekuj telefonu od naszego specjalisty, który przedstawi Ci szczegóły inwestycj
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
TELEFONICZNĄ
O projekcie
Obudź się przy zapierających dech w piersiach widokach i poczuj spokój nadmorskiego życia . Rozkoszuj się światem luksusowych doznań zaprojektowanych, aby rozpieszczać Twoje zmysły, wszystko to w fascynującym nowym kompleksie.

Seaside zaspakajaTwoje pragnienie luksusowego azylu. Rozkoszuj się starannie zaprojektowanymi apartamentami o przestrzennych układach, które emanują elegancją i wyrafinowaniem.
TWÓJ PRYWATNY RESORT NA DUBAI ISLAND
WNĘTRZA
Seaside by Prestige One oferuje ekskluzywny azyl, który harmonizuje luksusy miejskiego życia z spokojną atmosferą życia na wyspie. Zaprojektowane z wyrafinowaniem, każde mieszkanie dysponuje oknami od podłogi do sufitu i przestronnymi balkonami, które zapraszają otaczający krajobraz morski do wnętrza każdego domu.

Architektura prezentuje nowoczesny design o czystych liniach i wielopoziomowej strukturze, która zapewnia prywatność, jednocześnie podkreślając panoramiczne widoki.

Zaprojektowane z charakterem
WNĘTRZA CHWALĄ SIĘ WYŚMIEWANYMI MATERIAŁAMI
Starannie wykonane wnętrza chwalą się wyśmienitymi materiałami i nieskazitelnymi wykończeniami, zapewniając, że każdy kąt emanuje przepychem i elegancją.
SIŁOWNIA I STUDIO JOGI
Czy odpoczywasz przy basenie typu infinity, ćwiczysz w nowoczesnej siłowni, czy też bawisz się na nocach filmowych w kinie plenerowym, kompleks oferuje szeroki wachlarz udogodnień światowej klasy, zaprojektowanych, aby zaspokoić każdą Twoją potrzebę i pragnienie.
UDOGODNIENIA BUDYNKU
Od wielkiego holu wejściowego po salon społecznościowy, zewnętrzne obiekty sportowe i duże miejsca parkingowe, każdy detal został starannie przemyślany, aby zapewnić mieszkańcom styl życia pełen wygody i komfortu.
Ekskluzywny Projekt na Dubai Island.
Położenie
Dubai Islands to rozległe miasto nadbrzeżne o powierzchni 15,3 kilometra kwadratowego, położone na wybrzeżu Deira. Ten projekt składa się z serii sztucznych wysp.

Dubai Islands
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
TELEFONICZNĄ
Made on
Tilda